במקום הקדמה - איך להשתמש בספר

הספר הזה עשוי להציל את חייכם.

לא, אני לא מתכוון שהוא ישמש לכם שמיכה בלילה קר, מצוף בעת חירום או מחסה קטן משמש. לעומת זאת, התוכן הטמון בין דפי הספר הזה בהחלט יכול ואף נועד להציל את חייכם:

  • למנוע מכם סוכרת, שהיא מהמחלות הנפוצות בעולם;
  • לצמצם מאוד את הסיכוי לחוות אירוע לבבי או מחלה חמורה אחרת;
  • למנוע מכם דמנציה;
  • לשחרר אתכם מהאובססיה לאכול מעט ולהפסיק לשחוק את הגוף במאמץ "לשרוף קלוריות".

אבל הספר הזה נכתב לא רק כדי לשמור אתכם מרע, אלא גם כדי לעשות לכם טוב על הלב.
אני רוצה לשתף אתכם בחלק מהידע המופלא שהעידן המודרני מתאמץ כל כך להסתיר מאיתנו, וללמד אתכם איך לממש את הפוטנציאל הגנטי שלכם ולחיות כמו שחלמתם תמיד:

  • לאכול כמה שתרצו ומתי שתרצו בלי לספור קלוריות לעולם;
  • להתעמל מעט, ובכל זאת להיראות נפלא;
  • להרגיש בריאים, חיוניים, רעננים ומלאי מרץ;
  • להמשיך (או לחזור) ולהרגיש צעירים למשך הרבה מאוד זמן;
  • וליהנות מגוף בגזרה חטובה שייכנס סוף־סוף לתוך מכנסי הג'ינס ההם.

זה אפשרי, זה עובד, זה בטוח וזה פשוט. אין כאן טריקים או שטיקים, רק ניסיון אנושי עצום, מוכח ויעיל, שיכול לעמוד לרשותכם כבר היום.
הניסיון הזה נצבר על ידי רבבות בני אדם, בעולם ובארץ, שהחליטו לשבור את הפרדיגמות של אורח החיים המודרני ולבחון כיצד הגוף האנושי התעצב לאורך מאות אלפי שנים. בין אלה תמצאו אנשי מקצוע רבים מן השורה הראשונה - רופאות, תזונאים, חוקרות, מומחי כושר וכן הלאה - אבל בעיקר תמצאו ביניהם אנשים פשוטים עם שלוש תכונות מובהקות: סקרנות, ספקנות ואומץ.
האנשים הללו היו סקרנים לדעת איך הגוף שלהם עובד, ורצו לדעת איך הם יכולים ליצור את התנאים המיטביים בשבילו. האנשים הללו היו ספקנים באשר להסברים שהעולם המודרני סיפק להם — בייחוד נוכח התוצאות העלובות של העולם המודרני בניסיונות לשיפור הבריאות שלנו. האנשים האלה היו אמיצים דיים ללכת נגד הזרם, לבחון הסברים חדשים ולנסות אותם על עצמם.

הרעיון הקדמוני רבץ רדום זמן רב, אבל בעשור האחרון רשת האינטרנט שיחררה אותו. בשקט־בשקט, מתחת למכ"ם התקשורת, התהוותה קהילה עצומה ומתפתחת שכבר גילתה את הסוד הקדמוני, והיא משתוקקת לשתף אחרים ולחלוק עמם את הידע הזה.
המידע הזה רוצה להיות חופשי, והמידע הזה יכול להבריא אתכם, פשוט כך. הוא יאפשר לכם להביט קדימה לפרק בריא ומאושר יותר בחייכם, ולביים את הסרט שבו תככבו לפי תסריט שובר קופות שנכתב כבר לפני מיליון שנים ויותר. הסרט החדש של חייכם.

בספר שלפניכם תמצאו ארבעה שערים המובאים בסדר שמיועד להקל עליכם את ההתמצאות וההבנה, אבל הסדר הזה אינו מחייב
אתם בהחלט יכולים להתייחס אל הספר כאל מזנון עשיר: לדלג, לטעום, לנשנש פה ושם, להעמיס עוד קצת מהמנה העיקרית, ואחר כך לחזור לסיבוב נוסף. תרגישו חופשי, זה הרי האירוע שלכם.

השער הראשון מתאר בקיצור נמרץ את עיקרי הדברים של כל מה שצריך ואפשר לדעת על רגל אחת, כמו גם את הסיפור האישי שלי ואת המסקנות שהפקתי ממנו. הן עשויות להיות רלוונטיות מאוד גם לכם.

השער השני מחזיק את עיקרי הסוד הקדמוני: כיצד התפתח אורח החיים היציב והבריא ביותר לבני האדם, כיצד גווע, וכיצד אנחנו יכולים לחדש את ימיו כקדם ואת נעורינו כבראשונה. הוא מנפץ מיתוסים ואגדות שהוטמעו בנו עד שהפכו בעיני רבים לאמיתות מדעיות מוחלטות, שדחקו מציאות שונה לחלוטין.

השער השלישי הוא מדריך ההישרדות הקדמוני לג'ונגל העירוני הישראלי. כאן אדריך אתכם צעד־צעד כיצד להפוך את חייכם לבריאים ומלאים יותר: כיצד לאכול נכון, להתעמל נכון ולחיות במלוא העוצמה. נרד כאן לפרטים המעשיים ביותר, כמו איך לעשות קניות בסופר או מתי כדאי ללכת לישון.

השער הרביעי נועד לעזור לכם לעבור בהצלחה את החודש הראשון לשינוי שתחוללו בחייכם, ולכן הוא כולל בעיקר מיני מתכונים: 30 מתכונים למזון, תוכניות אימון יעילות ורעיונות להתמודדות עם אתגרים, קשיים או אנשים מעצבנים שאתם עלולים לפגוש בדרך. אני משוכנע שמי שינסה את החודש הראשון ירצה להמשיך וללכת בדרך זו למרחקים ארוכים.

מלבד אלה הוספתי גם מיני נספחים ותוספות, תופינים ומגדנות, כדי שיהיה נחמד ונעים לאורך הדרך כולה.

בהצלחה, חברים, ואם יש לכם משוב או שאלה, אל תהססו לשלוח לי מייל: dael@paleo.co.il

Facebook